İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maskeler Çam ve Sakura'da Çiçek Açtı

Maskeler Çam ve Sakura'da Çiçek Açtı

Başakşehir Mehmet Yaren Gümeli İlkokulu Müdürü Hasan SÜPÇİN, öğretmenlerinden Şenay ÖZER ve 3-F Sınıfı Öğrencileri; eTwinning etkinliği kapsamında Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesini ziyaret ederek Covid-19 sürecinde gecesini gündüzüne katarak çalışan sağlık personelleri için aynı anda elliden fazla ilimizde üç bine yakın öğrencinin katılımıyla 25 Mayıs'ta düzenlenen "Maskelerimiz Çiçek Açtı " adlı etkinliğini gerçekleştirerek maskelerden bir araya getirilen çiçekleri hastane yönetimine takdim ettiler.

Öğrenciler; Hastane Yönetimi ve Sağlık Çalışanlarıyla bir araya gelerek pandemi sürecine dair şiirler okuyup sağlıkla ilgili merak ettikleri soruları; çocuk hekimleri, çocuk hemşireleri ve çocuk gelişimcilerine sorup yürütülen sağlık hizmetleri ve Covid-19 süreci ile ilgili bilgi aldılar. Hastane Yönetimi, minik öğrencilere süt ve TRT Çocuk Dergisi takdim ederek neşeli bir etkinliğe ev sahipliği yaptılar.

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.