İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "GELECEK İÇİN BİR FİKRİM VAR" Destek Platformu

Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

"Gelecek İçin Bir Fikrim Var" Destek Platformuna hoş geldiniz.
Ülkemizin ilerleme ve gelişmesinin gençlerimizin aklı, duygusu, düşüncesi, öngörüsü ve vicdanı ile mümkün olacağına inanıyoruz. Gençlerimizden, ülkemizin geleceğine, dünyadaki yerimize ve duruşumuza katkı sağlayacağına inandığımız fikirlerini, projelerini ve çalışmalarını bizimle paylaşmalarını istiyoruz.
"Gelecek İçin Bir Fikrim Var" platformu sadece gerçekleştirilebilecek fikirleri, proje önerilerini, geleceğimize yön verecek çalışmaları kapsamaktatıdır. Şikâyet ya da bilgi talebi niteliğindeki başvurular mevcut sistemler üzerinden devam etmektedir. Bu uygulama, projelerin sunulup kaynak desteği sağlanmasını içeren süreçlerden de ayrılmaktadır.
Buradaki amacımız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarımızda eğitim gören gençlerimizin herhangi bir alandaki önerilerinin ve fikirlerinin müdürlüğümüz tarafından doğrudan değerlendirilebileceği bir kanal oluşturmaktır.
Başvuru formunda "fikrinizi anlatınız" alanını özgürce kullanmanız için size bırakıyoruz. Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilecek ön değerlendirmeden sonra fikrinize ilişkin daha detaylı bilgi, ilgili birimimiz tarafından sizden istenebilecektir. Bu nedenle iletişim bilgilerinize ihtiyacımız olduğunu vurgulamak isteriz.
2021-2022 yılı eğitim öğretim yılı boyunca sürecek olacak projemiz ile hayat tecrübelerinizi ve bilgi birikiminizi fikre dönüştürüp bizimle paylaşmanız, ilçemizin, İstanbul'umuzun ve ülkemizin geleceği için büyük önem taşımaktadır.
Bu bilinçle, ülkemizin geleceğine yapacağınız ilham verici katkılar için şimdiden çok teşekkür ederiz.

 Bilgi İçin Tıklayınız.

 Başvuru İçin Tıklayınız

 

15-10-2021

 

 

 

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.