İSTANBUL
BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Eylül Gaziler Günü Çelenk Bırakma Töreni
![19 Eylül Gaziler Günü Çelenk Bırakma Töreni](/meb_iys_dosyalar/2022_09/19123436_9632733E-717D-4AF2-96B7-F05C6392841F.jpg)
19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Bahçeşehir Atatürk Anıtı'nda Çelenk Bırakma ve Anma Töreni: Kaymakamımız Uğur Turan, Albay Altuğ Çetin, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ahmet Çoşkun; Kurum Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimiz, Gazi'lerimiz, Öğretmen ve Öğrencilerimiz ile varandaşkarımızın katılımıyla gerçekleştirildi.