İSTANBUL
BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KARNE SEVİNCİNİ BİRLİKTE YAŞADIK...
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Karne Töreni Mehmet Yaren Gümeli İlkokulu´nda yapıldı.![KARNE SEVİNCİNİ BİRLİKTE YAŞADIK...](/meb_iys_dosyalar/2019_01/18170716_50667349_1103992479781003_4738418327100063744_n.jpg)
Törene Başakşehir Kaymakamı Sayın Kazım TEKİN, Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin KARTOĞLU, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan YILMAZ, Şube Müdürlerimiz, Okul/Kurum İdarecileri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Veliler katıldı. Başakşehir Mehmet Yaren Gümeli İlkokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı programın ardından karne dağıtımı için sınıflara geçildi.