Dilimiz Kimliğimizdir Söyleşisi
![Dilimiz Kimliğimizdir Söyleşisi](/meb_iys_dosyalar/2018_09/21225406_24895.jpg)
Dilimiz Kimliğimizdir Söyleşisi
Türk Dil ve Edebiyat Derneği Başkanı, İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem Başakşehir İlçe öğrenci Meclisi tarafından düzenlenen söy-leşide öğrencilerle sohbet etti. “Dilimiz Kimliğimizdir” başlığı ile düzenlenen söyleşide Erdem, dilin kültürün ve dinin temeli oldu-ğunu, bu nedenle dili korumanın aynı zamanda kültürü ve kimliği korumak olduğunu ifade etti. Akif İnan Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlenen söyleşiye Kaymakam Sayın Ka-zım Tekin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan Yılmaz, Başak-şehir Müftüsü Sayın Remzi Pehlivan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdü-rü Ahmet Yapıcı, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Öğrenciler tarafından ilgiyle dinlenen Erdem daha sonra “Bizimki Türkçe Sevdası” kitabını imzaladı.
SOSYAL MEDYADA
BİZİ TAKİP EDİN...