İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DENEYAP Teknoloji Atölyeleri

DENEYAP Teknoloji Atölyeleri

GELECEĞİN TEKNOLOJİ YILDIZLARI PROGRAMI PROJE SINAVI SONUÇLARI


GELECEĞİN TEKNOLOJİ YILDIZLARI PROGRAMI 2018 sınav yerleri

 

DENEYAP ATÖLYELERİ WEB ADRESİ

 

TÜRKİYE TEKNOLOJİ TAKIMI WEB ADRESİ ( T3 VAKFI )

 

21-09-201821-09-2018

    Temmuz 2017 tarihinden bu yana faaliyette bulunan DENEYAP Teknoloji Atölyeleri’mizde, geleceğin teknoloji yıldızları yetişiyor.

    Geleceğin Teknoloji Yıldızları eğitim programımız kapsamında, 430 öğrenci Temmuz ayında 36 ay boyunca devam edecek özel bir eğitim programına başladı. Ilk yılında 20 bine yakın başvuru alan ve yazılı sınav ve proje ödevi olmak üzere iki aşamadan oluşan Geleceğin Teknoloji Yıldızları seçme sürecini, en üst sıralamada tamamlayan adaylar eğitimlere hak kazandı.

    DeneYap Atöyleri’nde ilk 18 ay STEM (Science-Technology-Electronics-Mathematics / Bilim-Teknoloji-Elektronik-Matematik) eğitim modeli çerçevesinde "robotik ve kodlama", "arduino ve elektrik", "nesnelerin interneti", "enerji teknolojileri", "üretim ve tasarım", "kendi İHA´nı tasarla", "matematik ve fizik", "siber güvenlik" derslerini içeren kapsamlı bir eğitim alacak olan Geleceğin Teknoloji Yıldızları, ikinci 18 ayda ise projeler geliştirecek ve uluslararası yarışmalara katılacaklar.

 

 

 

SOSYAL MEDYADA

 BİZİ TAKİP EDİN...

 

 

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.