İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başakşehir Eğitim Buluşmaları - Öğretmenim Söz Sende

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafında planlanan "Başakşehir Eğitim Buluşmaları" kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Çoşkun ilçemiz öğretmenleri ile 2021-2022 eğitim öğretim yılında düzenli olarak gerçekleştirilecek "Öğretmenim Söz Sende" programları planlanmıştır.

Program her kademedeki öğretmenlerimiz Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında yüz yüze zaman zaman da çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

AMAÇ

Yirmi birinci yüzyılın gerekli kıldığı becerilerle donatılmış, geleceğimizi inşa etme, ülkemizin 2053 ve sonrası vizyonunu gerçekleştirme yolculuğunda bizi başarıya götürecek nesilleri yetiştirmek gibi zorlu ve kutsal olan bir görevi ifa eden mesleğini severek yapan idealist, gayretli, sabırlı ve hoşgörülü öğretmenlerimizin karşılaştığı sorunları görüş ve önerileri, yürüttükleri proje ve çalışmaları, eğitimde güzel örnekleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile paylaşmaları aynı zamanda yöneticilerimiz, müdürlüğümüzün Proje Birimi tarafından öğretmenlerimizin öneri ve düşüncelerinin eğitimde kaliteyi arttırmaya yönelik stratejik planlamalarda değerlendirilmesi amaçlanmaktadır. 

KAPSAM

Başakşehir "Öğretmenim Söz Sende" Buluşmaları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarımızda görev yapan öğretmenlerimizi kapsamaktadır.

YÜRÜTME

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarımızda görev yapan öğretmenimiz "Öğretmenim Söz Sende" buluşmaları kapsamında belirlenen takvim çerçevesinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Çoşkun ile bir araya geleceklerdir. 

"Öğretmenim Söz Sende" Buluşmalarında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Çoşkun öğretmenlerimizin sorularını cevaplayacaktır. Programda aynı zamanda öğretmenlerimizin yürüttükleri etkinlikler, örnek çalışmalar  ve projeler üzerine değerlendirmeler de yapılması planlanmaktadır.

Müdürlüğümüzün Proje Birimi, öğretmenlerimizin öneri ve düşüncelerini eğitimde kaliteyi arttırmaya yönelik, stratejik planlamalarda değerlendirecektir.

 "Öğretmenim Söz Sende"  program tarih ve mekân bilgileri okullarımıza bildirilecektir.

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.