İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları

30 Ağustos Zafer Bayramı 100. Yılı  ilçemizde gurur ve coşkuyla kutlandı.
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları

Zafer Bayramı Çelenk Sunma Töreni

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıldönümü törenleri Saat 9.00'da Bahçeşehir Tören Alanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenklerin bırakılmasıyla başladı. Çelenk sunma töreni saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Kaymakamımız Uğur Turan,  Garnizon Komutanı Personel Albay Memduh Orbay Kılınç ve Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu tebrikleri kabul etti.

Zafer Bayramı Kutlama Programı

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama programı Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamalarına Çelenk Sunma Töreninin ardından Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Kültür Merkezi'nde düzenlenen program ile devam edildi.

 Kaymakamımız Uğur Turan, Garnizon Komutanı Personel Albay Memduh Orbay Kılınç ve Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu törene katılanların bayramını kutladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunmasından sonra, Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın  30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı okundu. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesi İsmail Dede Efendi Güzel Sanatlar Lisesi ve Başakşehir Belediyesi Müzik Akademileri öğrencileri "Kahramanlık Türküleri" söyledi, Başakşehir Halk Eğitim Merkezi Halk Dansları Topluluğunun halk oyunları gösterileri ile devam eden tören M. Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Bilal AKSOY ve Ahmet Emir ZEYTUN tarafından 'Sakarya' şiirinin okunmasının ardından 30 Ağustos Zafer Bayramı Taekwondo Turnuvası Ödül Töreni ile sona erdi.

 

 

Başak Mah. Ertuğrul Gazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.