İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okulları Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP)

İmam Hatip Okulları Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP)

Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı İmam Hatip Ortaokulu ve Liselerimizde görev yapan idarecilerimize yönelik Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) ÖNDER Başkanı Sayın Abdullah Ceylan'ın katılımı ile çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Toplantıda İmam Hatip Okullarının gelecek vizyonu, eğitim öğretimle ilgili ulusal ve uluslararası güncel gelişmeler, yaklaşımlar, iyi örnekler ve özgün projeler ele alındı. Covid 19 süresinde dünyada uzaktan veya yüz yüze özgün eğitim uygulamalı da dikkat çeken konular arasındaydı. Abdullah Bey'in ileri teknoloji, yapay zeka ve nesnelerin internetine değindiği toplantı İmam Hatip okullarımızda eğitim gören öğrencilerimize yeni ufuklar açacak yöneticilerimize ilham kaynağı oldu. Etkili sohbetin yanı sıra öğrencilerimizi ÖNDER genel merkezine ziyarete davet eden Abdullah Ceylan'a ve programa katılan okul müdürlerimize çok teşekkür ederiz.

 

24-12-202124-12-2021

 

Başak Mah. Ertuğrul Gazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.