İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar ve Şair Haydar ERGÜLER ile Söyleşi

    Yazarlar Okullarda Projesi kapsamında Toki Turgut Özal İmam Hatip Ortaokulu’nda yazar ve şair Haydar ERGÜLEN söyleşi yaptı.
Yazar ve Şair Haydar ERGÜLER ile Söyleşi

 

 

Söyleşiye Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ’da katıldı. Söyleşiden önce Ramazan YILMAZ konuşma yaptı. Söyleşide öğrenciler Haydar ERGÜLEN’e soru sormak için birbirleri ile yarıştılar. Haydar ERGÜLEN “Yazmaktan çok okumak önemli” diyerek ve Ramazan YILMAZ’da “Değişimimiz kitapla olsun. Kitap okumak insanı yeniler.” diyerek kitap okumanın önemine değindiler. Söyleşi sonunda Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ tarafından Haydar ERGÜLEN’e çiçek takdim edilirken kitap imzalama ile program son buldu.

 

Yazarlar Okullarda Projesi - Haydar ErgülenYazarlar Okullarda Projesi - Haydar ErgülenYazarlar Okullarda Projesi - Haydar ErgülenYazarlar Okullarda Projesi - Haydar ErgülenYazarlar Okullarda Projesi - Haydar ErgülenYazarlar Okullarda Projesi - Haydar Ergülen

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.