İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üniversite Adayları BÜTEF´de buluştu.

Başakşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve ERNE Medya işbirliği ile bu sene üçüncüsü gerçekleştirilen 'Başakşehir Üniversiteler Tanıtım ve Eğitim Fuarı'na 40'ın üzerinde köklü üniversite, 13 kolej, çok sayıda dershane ve etüt merkezi katıldı.   Türkiye'nin seçkin üniversiteleri ve eğitim kurumlarını öğrencilerle bir araya getiren BÜTEF, Başakşehir ve çevre ilçelerin yanı sıra tüm İstanbul geneli ve yakın şehirlerden her yıl 30 bini aşkın üniversite adayını ağırlıyor. 
Üniversite Adayları BÜTEF´de buluştu.

         Başakpazar Fuar ve Sergi alanında gerçekleştirilen 3. Başakşehir Üniversiteler Tanıtım ve Eğitim Fuarı (BÜTEF)´in açılış törenine Ak Parti 3. Bölge Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Yılmaz, Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları Hatice Demiralay, Haluk Dikbaş, Murat Şahin, Erne Medya Genel Müdürü Halil Gölve, Genel Koordinatör Erol Çakır ve Necmettin Çakmak katıldı.

        BÜTEF´i 20 binin üzerinde üniversite adayı ziyaret etti. Bir gün süren ve 10.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilen BÜTEF, sanat ve meslek kurslarının gösterileri ve söyleşiler ile renkli görüntülere sahne oldu.

       Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz de İlçe okullarını tanıtan ve birebir öğrenciler ile velilerine rehberlik hizmeti sunan bir stand açtı.

BÜTEF2015BÜTEF BÜTEF BÜTEF BÜTEF BÜTEF BÜTEFBÜTEFBÜTEFBÜTEFBÜTEF2015BÜTEF2015

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.