İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmenler ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Rehber Öğretmenler ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

 

15-17 Nisan tarihleri arasında İlçemiz M.Emin Saraç Ortaokulu konferans Salonunda " Türkiye Bağımsızlıkla Mücadele Eğitim Semineri"  gerçekleştirldi. Seminerlerin sonunda yapılan Değerlendirme Toplantısına Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ da katıldı. Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ konuşmasında, rehber öğretmenlerin öğrenciler üzerindeki önemine değinerek azimli çalışmalarını gerektiğini söyledi.

Yeşilay ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan bir protokol çerçevesinde gerçekleştirilen programda ilçemiz dahilinde bulunan 124 Rehber Öğretmenine eğitim verildi. Okul seviyelerine göre sağlıklı yaşam, teknoloji, alkol ve madde bağımlılığı konularında eğitim alan rehber öğretmenler uygulamaya başta öğrenci velileri ve öğrenciler olmak üzere okullarda devam edecekler.

 

Rehber öğretmenler ile değerlendirme toplantısı yapıldı.Rehber öğretmenler ile değerlendirme toplantısı yapıldı.Rehber öğretmenler ile değerlendirme toplantısı yapıldı.

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.