İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KÜTÜPHANELER HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

    Başakşehir Oyakkent İlköretim Okulu’nda Kütüphaneler haftası kutlandı.
KÜTÜPHANELER HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

 

 

Programa Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ, Şube Müdürümüz Paşali BEŞLİ, Meclis Üyesi Recep ÖZER ve Kurum müdürleri katıldı. Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ  ve Mehmet YÜZGÜL’ün konuşmalarından sonra kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Lise kategorisinde 76 kitap okuyarak 1. olan TOKİ Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Semanur Kaya’ya ödülünü Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ , Ortaokul Kategorisinde 200 kitap okuyarak 1. olan Taha YILMAZ’a ödülünü Şube Müdürümüz Paşali BEŞLİ ve İlkokul kategorisinde 232 sayfa kitap okuyarak 1. olan Oyakkent İlkokulu öğrencilerinden Ferhat Efe DOĞAN’a ödülünü Meclis Üyesi Recep ÖZER verdi. Oyakkent İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı drama gösterisi ve solo müzik dinletisi sunuldu. Öğrenciler birbirlerine kitap hediye etti.

Kütüphane Haftası ProgramıKütüphane Haftası ProgramıKütüphane Haftası ProgramıKütüphane Haftası ProgramıKütüphane Haftası ProgramıKütüphane Haftası ProgramıKütüphane Haftası ProgramıKütüphane Haftası ProgramıKütüphane Haftası ProgramıKütüphane Haftası Programı

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.