İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI

 İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Başakşehir M. Emin Saraç Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI

 

Programa Başakşehir İlçe Kaymakamımız Kazım TEKİN, Garnizon komutanı Osman AKKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Paşali BEŞLİ ve Başakşehir İlçesi Okul Müdürleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda Açılış konuşmasını Öğrenciden Armağan Anadolu Lisesi Müdürü Kemal KAVAL yaptı. Ardından Yarışmalarda birinci olan öğrenciler şiirlerini okudular ve “Emin ERSOY’un Dilinden İstiklal Şairi” adlı tiyatro gösterisi sunuldu. “Bağımsızlık Kahramanı Mehmet Akif Şiirlerini Okuma Yarışması” Birincisi Beyzanur ÇABAŞ, İkincisi İrem YUM, Üçüncüsü Elif Nur TAYSI, Resim alanında dereceye giren Birinci Fatma Eylül ERKEK, İkinci Meryem Seda KARHAN, Üçüncü Tayfur SANCAR, Kompozisyon alanında dereceye giren Birinci Şeydanur BAYIR, İkinci Elifnur ŞİRİN, Üçüncü Ömer DOĞRU, Şiir alanında dereceye giren Birinci Levent HANGÜL, İkinci Bahadır DURMUŞ ve Üçüncü N.Ali AKGÜN’e Başakşehir İlçe Kaymakamımız Kazım TEKİN, Garnizon komutanı Osman AKKAYA ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ ödüllerini takdim ettiler.


İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMIİSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOYU ANMA PROGRAMI

 

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.