İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İbrahim Koçarslan Ortaokulu Öğrencileri Atletizmde Başarıya Doymuyor

İbrahim Koçarslan Ortaokulu Öğrencileri Atletizmde Başarıya Doymuyor

İl içerisinde yapılan çeşitli atletizm yarışmamalarında derece yapıp madalya alan ve ilimizi dışarıda temsil edecek başaralı İbrahim Koçarslan Ortaokulu öğrencileri, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ, Okul müdürü Reşat BOZKURT ve Beden Eğitim Öğretmenleri ile Başakşehir Kaymakamı Kazım TEKİN’i ziyaret etti.

 

İbrahim Koçarslan Ortaokulu Öğrencilerin Sportif Başarıları

1.    Aralık 2014 de yapılan Kaymakamlık koşusunda yıldız erkek, yıldız kız ve küçük kızlarda takım halinde birinci, küçük erkeklerde takım halinde ikinci oldu.

2.    12 Şubat 2015 de yapılan İstanbul’un En Hızlısı Yarışmasında Hüseyin BULUT 60m de Avrupa Yakası 2.si İstanbul 4.sü, uzun atlamada İstanbul 2.si olarak İstanbul İl Karmasına seçilerek İstanbul’u temsilen yarışmalara katılmaya hak kazandı.

3.    İstanbul’un en hızlısında Helin Nur CENGİZ Avrupa Yakası 2.si, İstanbul 4.sü oldu.

4.    Esma Nur Özcan kızlar da İstanbul’un en hızlısı yarışmasında 60m Avrupa Yakası 4.sü oldu.

5.    12 Mart 2015 de Enka Spor Kulübünde yapılan cirit atmada Ahmet TOYRAN; İstanbul 2.si, gülle atmada İstanbul 3.sü oldu.

6.    Fadime BEKTAŞ cirit atmada ve yüksek atlamada İstanbul 3.sü oldu.

7.    Canım Öğretmenim İstanbul Kros Müsabakalarında Yıldız Erkeklerde takım halinde İstanbul 3.sü oldu.

8.    İBB’nin düzenlediği Başakşehir Kros müsabakalarında yıldız erkekler, yıldız kızlar, küçük erkekler ve küçük kızlarda yarışmaya katılan öğrenciler 3 Birincilik, 4 İkincilik, 2 Üçüncülük ve 3 adet Dördüncülük alarak tüm kategorilerde takım olarak 1. oldu.

9.    31.03.2015 tarihinde Aslı Çakır Kapalı Spor Salonu Ortaokullar arası İstanbul Salon İl Birinciliği, Takım ikinciliği.

10.2014-15 Enka Açık Saha ortaokullararası puanlı atletizim yarışmaları yıldız erkekleri takım dördüncülüğü ve küçük kızlarda İstanbul Şampiyonu oldular.

 

Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz…

 

İbrahim Koçarslan Ortaokulu Öğrencileri Atletizmde Başarıya Doymuyorİbrahim Koçarslan Ortaokulu Öğrencileri Atletizmde Başarıya Doymuyorİbrahim Koçarslan Ortaokulu Öğrencileri Atletizmde Başarıya Doymuyorİbrahim Koçarslan Ortaokulu Öğrencileri Atletizmde Başarıya Doymuyorİbrahim Koçarslan Ortaokulu Öğrencileri Atletizmde Başarıya Doymuyor

 

 

 

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.