İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güvercintepe Ortaokulu’nda Türkçe Sokoğı, Kütüphane ve Resim Sergisi Açılışı yapıldı.

Güvercintepe Ortaokulu’nda Türkçe Sokoğı, Kütüphane ve Resim Sergisi Açılışı yapıldı.

         Güvercintepe Ortaokulu’nda Türkçe Sokağı, Kütüphane ve resim sergisi açılışı yapıldı. Açılışlara Başakşehir Kaymakamı Kazım TEKİN, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ ve kurum müdürleri katıldı. İlk başta Başakşehir Kaymakamı Kazım TEKİN, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Haluk DİKBAŞ ve Başakşehir ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ öğretmenler ile görüşüp sohbet etti. Sırasıyla Türkçe Sokağı, Kütüphane ve Resim Sergisini kurdele keserek açılışını yaptıkdan sonra sergi, kütüphane ve Labarautarları gezdiler.

          Okuldaki koridorlar Türkçe sokağı, ve matematik sokağı olarak tasarlanarak duvarlara eğitici bilgiler konuldu. Çocukların ders dışında da dersler hakkında görsel olarak faydalanmaları sağlandı.

Güvercintepe O.O AçılışlarGüvercintepe O.O AçılışlarGüvercintepe O.O AçılışlarGüvercintepe O.O AçılışlarGüvercintepe O.O AçılışlarGüvercintepe O.O AçılışlarGüvercintepe O.O Açılışlar

 

 

 

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.