İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başakşehir Eğitim Kurumları Müdür Yardımcıları ve Memurlarına Hizmetiçi Eğitim Programı düzenlendi.

    İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumlarında görev yapan müdür yardımcıları ve memurlarına 5 gün süren Hizmetiçi Eğitim Seminerleri verildi.
Başakşehir Eğitim Kurumları Müdür Yardımcıları ve Memurlarına Hizmetiçi Eğitim Programı düzenlendi.

 

İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumlarında görev yapan müdür yardımcıları ve memurların kişisel ve mesleki  alanda gelişimlerini sürdürebilmeleri, iletişim becerilerini geliştirmeleri, yeni gelişim ve değişimleri takip edebilmeleri için müdür yardımcıları ve memurlarına Hizmetiçi Eğitim Programı düzenlendi. Programa İlçe Milli eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Şube Müdürlerimiz; Paşali BEŞLİ, Ahmet YAVUZ, Halil EKMEKÇİ, Osman Özgür ÖZGENÇ, İlçemiz İnsan Kaynakları Şefi İlknur Topçu, Mal Müdürlüğü Şefi Leyla TEMEL ve İGEDER Genel Başkanı Arif DEDE katıldı. Hizmetiçi Eğitim Programı 5 gün sürdü ve çok verimli geçti. Program sonunda İlçe Milli eğitim Müdürümüz Ramazan Yılmaz programa katılan ve emeği geçenlere teşekkür ederek katılımcılara çiçek takdim etti.

Programdan Kareler;

Hizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim SeminerleriHizmetiçi Eğitim Seminerleri

 

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.