İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi’nde Robot Projeleri sunuldu.

Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi’nde Robot Projeleri sunuldu.

 

Projelerinde başarılı olan öğrenciler Başakşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesinde yapılan programda Projelerini tiyatral bir şekilde sundular. Programa Başakşehir İlçe Kaymakamımız Kazım TEKİN ve İlçe Milli eğitim Müdürümüz Ramazan YILMAZ katıldı.

 

Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunulduBahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesinde Robot Projeleri sunuldu

Başak Mah. Ertuğrulgazi Cad. No 22/A Başakşehir/İstanbul - 0212 488 48 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.